Слухай онлайн
Cуспільство  |  Надзвичайні події

Великогрибовицька сільрада з 1 червня закрила сміттєзвалище назавжди, - сільський голова

Днями відбулося позачергове засідання сесії Великогрибовицької сільської ради, на якій було прийнято рішення про повне закриття Грибовицького сміттєзвалища з 1 червня. Про це сьогодні, 2 червня, в коментарі Гал-інфо розповів сільський голова Великих Грибович Ігор Питель.
Порятунок пожежників з-під завалу. Фото - ДСНС у Львівській області

За його словами, місцеві мешканці вже заявили, що не пропустять на сміттєзвалище жодної машини зі сміттям не лише зі Львова, але й з інших населених пунктів.

«Судячи з того, що говорить громада і яким є рішення сільської ради - з 1 червня на постійно закрити сміттєзвалище - сподіватись на подальший вивіз сміття на Грибовицьке сміттєзвалище не варто. Рішення сільської  ради було прийнято на вимогу громади. Були депутати, були місцеві мешканці», - сказав він.

Львів продовжить вивозити сміття на Грибовицьке сміттєзвалище

Ігор Питель зазначив, що у своєму рішенні депутати керувалися постановою головного санітарного лікаря Львівщини ще від 2004 року.

Він також додав, що Львівська міська рада не проводила жодних перемовин з громадою і владою с. Великі Грибовичі.

«Наразі жодних нарад про те, що далі робити, не було. Взагалі нічого. От коли сталася трагедія, то жодних переговорів, жодних нарад з цього приводу не було. Ми спілкувалися з ними тільки виключно в частині рятувально-пошукових робіт і ліквідації аварії. Іншого спілкування не було», - сказав Ігор Питель.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ