Слухай онлайн
Політика

Шмигаль у Львові розповів про Україну мрії

У рамках робочої поїздки до Львівської області 25 вересня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідав Національний університет ʺЛьвівська політехнікаʺ, де з нагоди Всесвітнього дня мрії прочитав лекцію ʺУкраїна мріїʺ. Про це інформують у Департаменті комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Фото Урядовий портал

У рамках робочої поїздки до Львівської області 25 вересня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідав Національний університет ʺЛьвівська політехнікаʺ, де з нагоди Всесвітнього дня мрії прочитав лекцію ʺУкраїна мріїʺ.

Разом зі студентами університету Глава Уряду обговорив виклики та загрози, які є на сьогодні в Україні, а також перспективи розвитку через десять, двадцять та п’ятдесят років. Прем’єр-міністр підкреслив, що в України є багато можливостей для швидкого зростання, які Уряд прагне реалізувати. 

ʺЦе будівництво автобанів, створення фондового ринку, стратегії переробки сміття та довгострокової стратегії розвитку Україниʺ, — сказав Денис Шмигаль та додав, що Уряд вже працює над Стратегією розвитку України до 2030 року.

ʺСтратегію ми робимо людиноцентричною та прагнемо підвищення стандартів життя в усіх сферах. Для цього ми орієнтуємося на світові рейтинги та ставимо за мету увійти до топ-30 Doing Business і рейтингу інноваційних країн від Bloomberg та до топ-50 рейтингу конкурентоспроможності від WEFʺ, — наголосив Глава Уряду.

Також Прем’єр-міністр відзначив, що з наступного року Уряд планує почати процес створення накопичувальної пенсійної системи. ʺКожен зможе накопичувати собі пенсію. Держава звичайно буде виплачувати соціальну допомогу, як це роблять у розвинених країнах. Але кожен громадянин зможе формувати собі пенсію власноручʺ, — зазначив очільник Уряду.

Під час візиту до Національного університету ʺЛьвівська політехнікаʺ Денис Шмигаль узяв участь в урочистому представленні відреставрованих унікальних пам’яток архітектури світового рівня — Актової зали та Зали Захарієвича.  Як підкреслив Прем’єр-міністр, ці зали за майже півтори сотні років бачили тисячі подій всеукраїнського й міжнародного масштабу, тисячі історичних постатей і науковців. ʺІ сьогодні ми бачимо стіни цих зал такими, якими бачили їх засновники та видатні викладачіʺ, — сказав очільник Уряду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ