Слухай онлайн
Економіка

Степан Кубів пояснив, як дороги впливають на економіку України

Сьогодні, 28 травня, Перший віце-прем'єр міністр – Мміністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів відкрив VIII Міжнародну конференцію ʺUkrcemfor 2019ʺ у м. Києві, - повідомили у прес-службі Віце-прем’єр-міністра України.

Під час свого виступу Перший віце-прем'єр-міністр зазначив, що створення якісної інфраструктури є одним з пріоритетних завдань Уряду та ключовим чинником економічного зростання.

ʺБудівництво доріг, шкіл, лікарень, об'єктів соціальної інфраструктури – один з ключових позитивних чинників економічного зростання в Україні. За 3 роки ми побудували 6800 км доріг державного та місцевого значення та передбачили 55,1 млрд грн на дороги у бюджеті 2019 року. Дороги мають бути якісні, відповідати кращим світовим стандартам та очікуванням громадянʺ, – підкреслив Степан Кубів.

Також Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України зазначив, що для успішного розвитку будівництва та дорожньої промисловості Уряд створює прозору та справедливу конкуренцію на ринку, щоб стимулювати інновації та забезпечити модернізацію виробничих потужностей.

ʺПроведений енергоаудит 65 промислових підприємств, за результатами якого для 20 з них буде розроблено техніко-економічні обгрунтування для впровадження відповідних інновацій та енергомодернізації. За підтримки міжнародних колег ми розпочали створення Гарантійного фонду для надання короткострокових револьверних кредитів українським підприємствам на заходи з енергоефективності, енергоменеджменту та оптимізації систем споживання енергіїʺ, – наголосив Степан Кубів.

Степан Кубів також додав, що доступ до фінансових ресурсів є важливим чинником розвитку промисловості України.

ʺДля залучення системних інвесторів ми ініціювали реформу законодавства про концесії, щоб привабити великих іноземних інвесторів у масштабне будівництво інфраструктури в Україніʺ, – підкреслив Степан Кубів.

Довідково

 Міжнародна конференція цементної промисловості – одна з найбільших галузевих конференцій України, яка відбувається раз на 2 роки і об'єднує близько 300 представників компаній та організацій з понад 12 країн світу. Конференція є комунікаційною платформою для діалогу керівників усіх цементних компаній України, виробників обладнання для цементних виробництв науковців, українських та міжнародних експертів в галузі економіки, екології, технологій та якості, а також інвесторів цементної та будівельної промисловості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ