Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Спорт

«Так, я можу!»: у Львові провели відкрите тренування для дітей з інвалідністю

9 грудня у львівському Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбулося відкрите інклюзивне тренування з футболу для дітей з інвалідністю від міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation.

Ініціатива об’єднала учнів одразу чотирьох навчальних закладів Львова: СЗШ № 67, СЗШ № 68, ліцею «Надія» та ліцею № 21, де стартувала комлексна програма від Parimatch Foundation «Так, я можу!». В межах цієї програми Фонд надає підтримку дітям з інвалідністю та особливими освітніми потребами шляхом залучення їх до спорту.

У заході взяло участь понад 60 дітей. До них приєднались однолітки, а юні спортсменки з чирлідингу підтримали гравців своїм виступом. Усі діти змогли спробувати себе у різних видах спорту та отримали подарунки від Фонду.

Програмна менеджерка Parimatch Foundation Катерина Сакевич зазначила, що важлива мета проведення регіональних заходів — це можливість  привертати увагу суспільства до питань інклюзії та необхідності безбар’єрного доступу до спорту всіх дітей. «Ми уже значно розширили географію міст, де діти можуть відвідувати інклюзивні тренування, і в кожному регіоні бачимо позитивні результати. Під час таких занять найважливіше — це можливість взаємодіяти з нормотиповими дітьми. В такому контакті наші благоотримувачі не лише поліпшують свій фізичний стан, а й розвиваються ментально, соціалізуються», — підкреслила Катерина Сакевич. 

Важливо зазначити, що тренування відвідали гравці футбольного клубу «Львів». Успіхи дітей викликали дуже теплу реакцію професійних спортсменів. Півзахисник ФК «Львів» Максим Грисьо натхненно прокоментував захід: «Підліткам дуже потрібні подібні тренування. Вони беруть з нас приклад, бачать, що ми чогось досягли, прагнуть також стати професіоналами. Та й у нас насправді залишилися неймовірні емоції від тренування. Один хлопчик навіть обійняв мене! Це надихає працювати і вдосконалюватися».

Довідка про програму міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation:

«Так, я можу!» — комплексна програма, спрямована на підтримку дітей з інвалідністю та особливими освітніми потребами шляхом залучення їх до спорту. Наразі в межах ініціативи 500 дітей по всій країні на постійній основі займаються футболом, баскетболом, легкою атлетикою, греко-римською боротьбою, флорболом та чирлідингом. Інклюзивні групи працюють у 15 регіонах, а всі тренування  — безкоштовні.

 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ