Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Культура

Театр Лесі запрошує на виставу, з якою виступив на найпрестижнішому театральному фестивалі світу

Львівський театр імені Лесі України готується до нового театрального сезону, який розпочнеться на початку серпня. Однієї з головних нових постановок творчого колективу є вистава Imperium delenda est / «Імперія має впасти», яку актори представляли на найпрестижнішому театральному фестивалі світу — Festival d'Avignon, інформує пресслжуба ЛМР.

Вистава Imperium delenda est – перша сценічна робота Театру Лесі з часу повномасштабного вторгнення. Львів’яни зможуть побачити її вже 13 та 14 серпня.

«Це і не концерт, і не чистий перформанс. Це спроба нашого висловлювання і спроба пошуку тих шляхів, як можна говорити про війну. Це наша реальність і ми мусимо приносити на її сцену», – наголошує Дмитро Захоженко, головний режисер театру.

В новому сезоні театр планує показати хоча б дві нові постановки та зробити колаборації з митцями-переселенцями. Більше про репертуар Театру Лесі – за посиланням.

Нагадаємо, у середині липня Львівський театр імені Лесі України виступив міжнародному фестивалі  Festival d'Avignon. Актори вперше представляли Україну на цьому заході. Там театр зіграв свою найсвіжішу прем’єру Imperium delenda est/ «Імперія має впасти». Це не лише знакова подія для Театру Лесі, але й важливий прецедент для українського театру загалом. Цьогоріч вперше була сформована програма Українського павільйону – на знак підтримки українського голосу на європейській сцені.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ