Слухай онлайн
Культура

У Львові дадуть старт Міжнародній премії імені Івана Франка 2020 року

Міжнародний фонд Івана Франка 22 жовтня оголосить умови проведення конкурсу на здобуття Міжнародної премії імені Івана Франка у 2020 році.
Фото з Facebook

Під час заходу буде оголошено строки, вимоги, критерії до наукових робіт та умови подання монографій на здобуття Премії у 2020 році. А також керівники Фонду повідомлять про реформування Премії.

Нагадаємо, Міжнародну премію ім. Івана Франка заснував у 2015 році його онук – Роланд Франко.

У 2016 році премію отримав Любомир Гузар, Верховний Архієпископ-емерит Української Греко-Католицької церкви, кардинал Католицької церкви. У 2017 році лауреатом став професор Віденського університету, президент Міжнародної асоціації україністів – Міхаель Мозер, та академік, почесний професор Львівського національного університету імені Івана Франка – Олег Шаблій. У 2018 році перемогу здобула професор Українського католицького університету (Львів) та Українського вільного університету (Мюнхен) Ярослава Мельник, та доцент кафедри Східноєвропейської історії Гельсінського університету Йоганнес Ремі. У 2019 році нагороду отримала доктор філології Міланського університету Марія Грація Бартоліні (Італія).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");