Слухай онлайн
Cуспільство

У тестах ЗНО з іноземних мов у 2018 році додатково буде частина «Розуміння мови на слух»

У тестах ЗНО з англійської, німецької, іспанської та французької мов у 2018 році додатково буде частина «Розуміння мови на слух». Про це йдеться у відповідному наказ Міністерства освіти і науки України, який набуває чинності сьогодні, 8 вересня, передає прес-служба УЦОЯО.

У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

Також випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Варто також наголосити на тому, що 2018 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Таким учасникам результати тестування з цього предмета зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Як повідомляло Гал-інфотести зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році відбуватимуться з 22 травня до 14 липня. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ