Слухай онлайн
Cуспільство

Україна вперше офіційно буде представлена на одній із найбільших ІТ-конференцій — Web Summit у Лісабоні.

Україна вперше офіційно буде представлена на одній із найбільших ІТ-конференцій — Web Summit у Лісабоні. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"За два роки нам вдалось створити продукти та ініціативи, які будуть представлені нарівні з найбільшими компаніями світу. Участь у Web Summit дозволить розповісти світу про нашу технологічну екосистему, залучити іноземних інвесторів та загалом позитивно вплине на імідж України як ІТ-держави. Івент пройде з 1 до 4 листопада.

На Web Summit обговорюють тренди, а також те, що відбуватиметься в технологічному світі, діляться історіями успіху. Нам є про що розповісти і що запропонувати іншим країнам: цифрові послуги, інноваційні проєкти та розвинутий ІТ-сектор. Ми запускаємо спеціальний правовий та податковий режим Дія City, що дозволить Україні стати найбільшим ІТ-хабом у Східній Європі", - зазначив Михайло Федоров.

Також він повідомив, що у Португалії 14 українських команд представлять свої стартапи інвесторам.

"А я на одному з майданчиків Web Summit розповім про досягнення України в цифровізації за останні два роки. Презентуватиму мобільний застосунок та портал Дія, а також інші продукти екосистеми", - додав Федоров.

До речі, до пандемії у 2019 році більше 70 тисяч гостей відвідали Саміт. Минулого року — більше 100 тисяч учасників зі 168 країн в онлайні. Щороку івент збирає не менше 2 тисяч стартапів, 1,1 тисячі інвесторів і 2,2 тисяч представників ЗМІ.

Також на WebSummit буде представлено український стенд. Це результат співпраці Українського фонду стартапів, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine, Embaixada da Ucrânia na República Portuguesa та українських IT-компаній.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ