Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Український Інститут космічних досліджень приєднався до Copernicus Academy

Міжнародна мережа дослідницьких та навчальних закладів "Copernicus Academy" включила до свого складу Інститут космічних досліджень Національної академії наук.

Про це повідомили на Facebook сторінці Представництва України при Європейському Союзі та Європейському Співтоваристві з атомної енергії, передає Євроінтеграційний Портал.

"Це нові можливості для вчених та спільне використання наявного в ЄС космічного ресурсу для вирішення актуальних суспільних завдань з охорони навколишнього середовища, врегулювання урбанізації, сприяння аграрному сектору та багато іншого", — йдеться у повідомленні.

Мережу Академій Copernicus у всьому світі створили для популяризації програми зі спостереження за земною поверхнею Copernicus та даних дистанційного зондування Землі, отриманих та оброблених у мережах програми.

Академія Copernicus об'єднує провідні європейські університети, дослідницькі установи і бізнес-школи в понад трьох десятках країн. Вони розробляють лекції, тренінги та навчальні матеріали, які базуються на використанні даних спостереження за земною поверхнею європейських супутників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ