Слухай онлайн
Економіка

"Улюблена" фірма львівської мерії отримала замовлень майже на 7 млн. грн.

1/3
Йдеться про приватне підприємство "ВКВ-Сервіс", яке із Львівською міськрадою та її структурними підрозділами, судячи з усього, «співпрацює» за принципом: «з миру по нитці – голому сорочка».

Свідчить про це низка договорів, які ПП "ВКВ-Сервіс" за результатаим допорогових закупівель уклало останнім часом з Галицькою РДА Львівської міськради, департаментом містобудування, Львівським комунальним підприємством "Львівелектротранс", відділом освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської місьради. Здебільшого ціна цих договорів невелика. Водночас таких угод укладається дедалі більше.

У грудні 2019 року ПП "ВКВ-Сервіс", зокрема, уклало дві угоди з Галицькою районною адміністрацією Львівської місьради: на суму 120 тис. грн. (щодо придбання дорожнього обладнання: металевих стовпців) та на суму 69 тис. грн. (щодо закупівлі антипаркувальних бетонних півсфер).

Це за обставини, що упродовж серпня-вересня 2019 року між ПП "ВКВ-Сервіс" та Галицькою РДА було укладено 6 угод на суму понад 1,7 млн. грн . (дані угоди в основному стосувалися послуг з поточного ремонту металевих конструкцій на території району).

Ще одна угода між ПП "ВКВ-Сервіс" та Галицькою РДА була укладена в брезні 2019 року – на суму 554 тис. грн (стосовно послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг).

Загалом, за даними баз державних закупівель, упродовж червня 2016 року-грудня 2019 року ПП "ВКВ-Сервіс уклало 46 угод на сумму 6,9 млн грн.

За інформацією системи YouControl, ПП "ВКВ-Сервіс" (ЄДРПОУ 37362544) було створено у 2010 році. Основний вид його діяльності - виробництво електроосвітлювального обладнання. Керівником, засновником та бенефіціарним власником ПП "ВКВ-Сервіс" є Клименюк Дмитро Олександрович.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ