Слухай онлайн
Cуспільство

Управління соцзахисту міста Львова прозвітувало про роботу у 2017 році

Сьогодні, 22 січня, в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин публічно прозвітував про роботу галузі у 2017 році, а також коротко окреслив плани на цей рік. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Також окремо прозвітували про роботу Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», Львівський центр надання допомоги учасникам бойових дій, Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

«У 2017 році майже на 80% збільшились видатки з міського бюджету, сума допомог збільшилась практично у три рази. Підтримка з міста – це унікальні види пільг, муніципальних субсидій, допомог саме з міського бюджету, аналогів яких в Україні практично немає. Такими соціальними гарантіями намагаємося забезпечити ту частину потребуючих людей, які не є забезпечені повною мірою державою. Це наприклад, муніципальні субсидії, пільги», - зазначив в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин. 

Так, торік на підтримку учасників АТО з міського бюджету Львова було виділено 107,6 млн. грн., що у  4,2 рази більше, ніж у 2016 році. На підтримку ініціатив громадських організацій – 1,2 млн. грн., що вдвічі більше, ніж у 2016 році. Також у 2017 році у 5 разів збільшено допомогу кожному довгожителю Львова – вона становила 5 тис. грн. Варто зазначити, що у 2017 році управління соціального захисту міста опрацювало 626 тис. звернень, що на 100 тис. звернень більше, ніж у 2016 році.

Так, у 2017 році проведено ремонтні роботи у приміщенні Личаківського відділу соціального захисту (вул. К. Левицького, 67) – 340,9 тис. грн.; ремонт окремих приміщень Галицького відділу соціального захисту (вул. Ф. Ліста, 5) – 297,9 тис. грн.. У комунальному закладі «Соціальний готель» встановлено аварійне освітлення та проведено ремонт пожежної сигналізації, а також встановлено протипожежні двері високої вогнестійкості – 19,9 тис. грн. В Єдиних приймальнях Галицького, Сихівського, Залізничного та Франківського відділів соціального захисту встановлено систему відео нагляду – загальна вартість 113 тис. грн.

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб запрацював харчоблок та їдальня. Харчування здійснюється в процесі прийому клієнтів на нічліг з 20:00 до 22:00 год. За час функціонування кухні надано понад 11 тис.  порцій харчування для потребуючих осіб. Задля поширення послуги харчування потребуючим у місті, у співпраці надано: спільно з громадою храму Христового Воскресіння УГКЦ (вул. Городоцька, 319а) - 8760 порцій обідів (в будні дні); спільно з ЛМГО “Оселя” надано близько 3000 порцій обідів (кожного четверга, сквер біля Порохової вежі).

Для підвищення технічної обізнаності роботи за комп’ютером та в Інтернеті,  відкрито комп’ютерний клас для літніх львів’ян при Львівському міському територіальному центрі. Сюди закуплено 8 комп’ютерів та 1 проектор.

Для Центру «Джерело» за кошти міста придбано новий автобус на 22 місця, обладнаний підйомником для інвалідних візків. Вартість – 2,15 млн. грн. Також на вул. Дністерській, 12 відкрито новий осередок для осіб з особливими потребами, віком старше 35 років.  

Щодо планів на 2018 рік, то, зі слів в.о. начальника управління соціального захисту Ігоря Кобрина, у районній адміністрації Личаківського району (вул. К. Левицького, 67) планують облаштувати відділ соціального захисту за моделлю «прозорий офіс» та запровадження прийому громадян за принципом «електронної черги». На вул. Кирилівська, 3А та вул. Роксоляни, 23 планують відкрити центри денного перебування осіб з особливими потребами. Також на вул. Угорській, 2 планують відкрити центр соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ