Слухай онлайн
Здоров'я

В лікарні швидкої допомоги врятували ще одне дитяче серце

1/2
В Центрі серця та судин міської лікарні швидкої медичної допомоги Львова 8-річному пацієнту провели балонну ангіопластику стенозованого клапана легеневої артерії. Операція була мініінвазивна, тому вже наступного дня хлопчик поїхав додому. Про це повідомили 22 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

Як розповіли лікарі, батьки хлопчика з Львівської області звернулися за консультацією через прогресування хвороби сина – стенозу клапана легеневої артерії. Це спричиняло задишку при фізичних навантаження та швидку втомлюваність. Водночас у хлопчика суттєво збільшилися розміри правого шлуночка.

«Два роки тому в іншому медичному закладі нашому пацієнту уже робили подібне втручання. Проте воно не принесло суттєвого покращення кровообігу через клапан. Потрібне було термінове повторне втручання. Адже з кожним днем хвороба створювала все небезпечніший дисбаланс: праві відділи серця брали на себе набагато більше навантаження, аніж ліві. А це в найближчому часі призвело б до серцевої недостатності», - пояснили лікарі.

Спеціалісти Центру серця та судин провели балонну ангіопластику клапана легеневої артерії, що дозволило завдяки спеціальному балону відкрити стулочки клапана і повністю відновити кровотік крізь нього.

Уже наступного дня після втручання маленький пацієнт поїхав додому. «І все це – завдяки новітнім технологіям, які застосовують у нашому Центрі серця та судин, де саме після таких малоінвазивних втручань маленькі пацієнти повертаються до повноцінного життя уже наступного дня», - додали лікарі Центру серця та судин міської лікарні швидкої медичної допомоги.

До слова, впродовж останніх тижнів у Центрі серця та судин цієї лікарні прооперували 6-місячного хлопчика із вродженою вадою серця. Завдяки сучасним методикам, операцію провели без жодних розрізів, тому вже через день після операції немовля виписали додому. Пізніше тут прооперували 10-річного хлопчика із нестандартною вадою серця. Операція також пройшла успішно.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ