Слухай онлайн
Політика  |  Здоров'я

Зеленський підписав закон щодо виділення 200 млн грн на будівництво "Охматдиут"

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон ʺПро внесення змін до додатка № 3 до Закону України ʺПро Державний бюджет України на 2019 рікʺ щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні ʺОхматдитʺ № 360-ІХ, який Верховна Рада України ухвалила 6 грудня 2019 року.

Документ перерозподіляє кошти в сумі 200 млн грн з Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту на видатки за бюджетною програмою Міністерства охорони здоров’я ʺРеалізація державного інвестиційного проекту ʺБудівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні ʺОхматдитʺ.

Цей закон, ініційований Президентом України та внесений у Верховну Раду як невідкладний, дасть змогу прискорити добудову дитячої лікарні ʺОхматдитʺ на 4-5 місяців і запустити новий корпус уже в наступному році. Це дозволить надавати високоспеціалізовану медичну допомогу дітям, які цього потребують, в Україні.

Нагадаємо, першу частину нового корпусу ʺОхматдитуʺ було відкрито у квітні цього року. Комплекс оснащений сучасним медичним обладнанням для прийому пацієнтів зі складними діагнозами. Весь комплекс оновленого ʺОхматдитуʺ становитиме понад 67 тис. кв. м – кілька блоків, у яких розміщуватимуться 10 сучасних хірургічних відділень, п’ять онкологічних і гематологічних відділень та діагностичне відділення.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, Президент підписав закон про Державний бюджет України на 2020 рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");