Слухай онлайн
Cуспільство

46% журналісток і 22% журналістів відчули збільшення навантаження внаслідок роботи з дому - дослідження ІМІ

Під час карантину 46% жінок-журналісток відчули збільшення навантаження внаслідок роботи з дому. Тоді як тільки 22% чоловіків-журналістів відзначають збільшення навантаження.
Інфографіка ІМІ

Такими є результати анонімного опитування медійників, що провів Інститут масової інформації 19-24 березня 2020 року*.

За даними опитування, журналістки відзначили, що основним навантаженням для них став ріст хатньої роботи (18,5% опитаних медійниць) та потреба більше готувати їжу для родини (17%). Серед чоловіків, про ріст аналогічних навантажень відзначили відповідно 16% та 11,5%.

Водночас 46% чоловіків-медійників зазначили, що в умовах віддаленої роботи їм важко спланувати свій день та дотримуватися розпорядку. Серед жінок-журналісток, про дану проблему згадало 40%. 

Цікаво, що чоловіки частіше вказували в опитуванні на напруження і тривожність у стосунках з партнеркою/м (10% опитаних журналістів). Серед жінок-журналісток, про проблеми з партнером вказало 2,5% опитаних медійниць.

*Дослідження проводилося методом анонімного анкетного опитування. Всього було отримано 200 відповідей від журналістів 77% з них працюють в онлайн-медіа, 10% в друкованих, 9% на телебаченні 4% на радіо. 64,5% жінок та 35,5% чоловіків. 60% – журналісти з усіх регіонів України, 40% – журналісти з міста Києва. Дослідження проводилося протягом 19-24 березня 2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");