Слухай онлайн
Cуспільство

Більшість львів’ян вважає, що місто розвивається у правильному напрямку

Більша частина мешканців Львова (79,3%) вважає, що місто розвивається у правильному напрямку – такі результати соціологічного дослідження «Львівський омнібус», яке провів Центр досліджень та комунікацій «Active Group» у січні 2017р.

Мешканцям Львова пропонувалось відповісти на запитання чи у правильному напрямку розвивається місто.

З’ясувалось, що 40,3% мешканців Львова переконані, що розвиток міста відбувається у правильному напрямку, а 39,0% – що «швидше у правильному». 12,4% львів’ян вважають, що місто розвивається «швидше в неправильному» напрямку, а 4,2% – що «категорично в неправильному». 4,1% львів’ян не визначились із відповіддю.

Різниця між позитивними і негативними відповідями почала зростати в липні (40,3%) і вже у жовтні становила 58,6%. У ході січневого опитування ця позначка сягнула найвищої відмітки у 62,8%, що на 22,5% більше від липневого показника.

Дослідження відбувалось з 14 по 15 січня у рамках проекту «Львівський омнібус». Загалом опитано 1675 респондентів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,2%. З публічним звітом досліджень можна ознайомитись за посиланням.

Довідка

Проект міських омнібусів компанії «Active Group» розпочався у червні 2015 року. В рамках проекту проводяться регулярні (щомісячні) опитування для декількох замовників із різними завданнями, які спільно його фінансують. В кожному опитуванні є запитання, ініційовані компанією «Active Group» з метою їх подальшої публікації для широкого загалу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ