Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Бюджет Львова збільшився на понад 2 млн гривень через штрафи за неправильний паркінг

За минулий тиждень інспектори з паркування оштрафували 5 923 водіїв за порушення правил зупинки/стоянки авто, на загальну суму 2 229 060 грн. Кошти від сплати штрафів надходять до міського бюджету Львова, повідомляють в мерії.

Нагадаємо, мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник сплачує впродовж 10 днів, то сума штрафу зменшується вдвічі.

 «Водіїв штрафують і за несплату послуг платного паркування. В такому випадку накладається штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування», - додали в управлінні безпеки ЛМР.

Також,  через порушення правил стоянки, за минулий тиждень на арешт-майданчик евакуювали 106 транспортних засобів.

«До інспектування на вулицях міста залучено 50 інспекторів з паркування. Кожен з них щоденно оформляє в середньому 35 повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності», - додали в управлінні безпеки ЛМР.

У мерії Львова наголошують, що робота інспекторів з паркування перш за все спрямована на унеможливлення стихійних паркувань, покращення дисципліни оплати послуг платного паркування, оперативне тимчасове затримання транспортних засобів, які створюють суттєву перешкоду для інших учасників дорожнього руху.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ