Слухай онлайн
Cуспільство

Діти журналістів, які загинули або отримали інвалідність, будуть під соціальним захистом

Діти журналістів, які загинули або отримали інвалідність, будуть під соціальним захистом. Про це пише парламентський часопис «Голос України».

Діти журналістів, які загинули або отримали інвалідність, будуть під соціальним захистом

Верховна Рада розглянула низку законопроектів із питань соціального захисту, національної безпеки, інформаційної політики та правоохоронної діяльності. У другому читанні та в цілому схвалено урядовий проект закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", яким пропонується надати право на безоплатний (за рахунок бюджету) відпочинок дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – дітям журналістів, які загинули або яким встановлено інвалідність 1 чи 2 групи у зв'язку з виконанням професійних обов'язків (№ 7537, 241 "за").

Верховна Рада остаточно схвалила в цілому проект закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення офіційної публікації законів України та інших нормативно-правових актів". Як пояснив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, якщо не буде прийнято цей закон, то законодавчий процес в Україні буде обірвано, парламентська газета "Голос України" не зможе опубліковувати закони та інші офіційні акти, бо припинить своє існування.

Народні депутати відреагували на ситуацію, що нині склалася в Парламентській Асамблеї Ради Європи у зв'язку із намірами російської делегації повернути свої повноваження, підтримавши проект постанови (№ 9089) про Заяву Верховної Ради України до ПАРЄ (242 "за"). "Звернення розроблене для висловлення жорсткої, послідовної позиції Верховної Ради стосовно спроб Росії повернути свою делегацію в ПАРЄ за допомогою проросійських сил в європейській політиці", – наголосила під час обговорення заступник члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Марія Іонова.

Верховна Рада у Заяві засуджує намагання зняти обмежувальні заходи у відношенні постійної делегації Російської Федерації у ПАРЄ в обхід резолюцій Асамблеї та внесення змін до статутних документів, які змінюють засадничі принципи діяльності Організації.

Голос України

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");