Слухай онлайн
Політика

Ганущин отримав нових заступників

Сьогодні, 2 жовтня, на другому пленарному засіданні позачергової сесії Львівської обласної ради депутати обрали першим заступником голови ради Богдана Гагалюка та заступником голови облради Юрія Гудиму, передає кореспондент Гал-інфо.

Депутати обирали заступників голови шляхом таємного голосування. "За" проголосувало 44 депутати із 84.

Додамо, що першим заступником голови став Гагалюк Богдан Миколайович, який був головою фракції Народний рух України.

Ще одним заступником обрали Гудиму Юрія Івановича, який був головою фракції ВО "Батьківщина".

«Переконаний, що ми отримали новий поштовх, новий подих і маємо спільну можливість разом – голова і заступники продемонструвати нову якість роботи. Упевнений, нас попереду чекають довгі місяці наполегливої праці. У нас з вами обов’язково все вийде», - сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Нагадаємо, що сьогодні на сесії депутати достроково припинили повноваження заступника голови облради Володимира Гірняка та першого заступника голови облради Андрія Білоуса.

Додамо, що Андрій Білоус є представником фракції "Народний контроль", а Володимир Гірняк - фракції "Громадянська позиція". 

Нагадаємо, як повідомляло Гал-інфо, сьогодні на сесії Володимир Гірняк заявив, що минулого разу голосування про його відставку не набрало потрібно кількості голосів і відбулося грубе порушення законодавства.

Також нагадаємо, у порядку денному сесії, яка відбулася 24 вересня, було два питання, які стосувалися дострокового припинення повноважень заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка та першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса.

Питання дострокового припинення повноважень заступника голови ради Володимира Гірняка депутати розглянули в режимі таємного голосування.

Це голосування відбулося. Однак, лічильна комісія повідомила, що голосування не можна вважати таким, що відбулося, адже депутатам не дали на підпис документи при голосуванні.

10 вересня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати визнали роботу заступників голови ради Андрія Білоуса та Володимира Гірняка незадовільною. 

Раніше голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин анонсував звіт своїх заступників на сесії 10 вересня, а також припустив можливість їхнього звільнення.

Також нагадаємо, що 21 травня під час засідання сесії Львівської обласної ради голова ради Олександр Ганущин з трибуни ради заявив, що проти нього готують змову, аби зняти з посади

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ