Слухай онлайн
Економіка

Кабмін продовжив програму ʺтеплихʺ кредитів ще на рік

Міненерго ініціювало продовження програми ʺтеплихʺ кредитів та розширення заходів, для яких передбачено держпідтримку. ПАро це інформує 30 вересня прес-служба Міністерства енергетики України.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Сьогодні Кабінет Міністрів прийняв розроблене Міністерством енергетики рішення  щодо  продовження у 2021 році програми ʺтеплихʺ кредитів.

На наступний рік програма спрямована на надання кредитів для мешканців індивідуальних будинків та передбачає фінансування на суму 150 млн грн.

Окрім того, громадяни отримають можливість залучати ʺтеплі кредитиʺ на придбання електроакумулюючих систем (систем накопичення енергії), обладнання для заряджання електротранспорту та інтелектуальних лічильників електроенергії.

ʺЗа 6 років своєї роботи ʺтепліʺ кредити довели свою ефективність. Держава допомагає родинам інвестувати у зазвичай недешеві заходи з енергоефективності, а населення активніше долучається до енергозбереження і в результаті зменшує витрати на комунальні послугиʺ, – зазначила т. в. о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Вона повідомила, що фінансування програми у 2021 році підтримали народні депутати з профільного комітету Верховної Ради.

Зазначимо, що за 6 років роботи програми близько 850 тис. родин стали учасниками ʺтеплих кредитівʺ, інвестували в енергоефективні заходи майже 9 млрд грн. При цьому отримано відшкодування з державного бюджету на суму 3,2 млрд грн. За оцінками експертів, енергоощадні заходи дають змогу економити 20-40% на комунальних платіжках.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ