Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

На Львівщині УДАР в рейтингах випередив «Свободу» та «Батьківщину», - соціологія

На Львівщини серед парламентських партій лідирує три політичні сили, однак знаково змінився рівень підтримки окремих політичних сил. Про це сьогодні, 21 січня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомила директор Українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ» Наталія Зайцева-Чіпак.

За її словами, результати соціології свідчать про те, що на першому місці за рівнем підтримки зараз УДАР Віталія Кличка (33%), який квартал тому посідав лише третє місце. Відповідно, Батьківщина займає друге місце (28%), а ВО Свобода – третє (18%). Усі інші політичні сили разом набирають 2,5%.

«Перетікання відбулось незначною мірою за рахунок «Батьківщини»,  «Свободи», дрібніших партій та завдяки  тим, хто не планував іти на вибори. Першістю УДАР зобов'язаний, перш за все, мешканцям міст. Його рейтинг у Львові  38%, у менших містах – 31%, у селах – 29%», - сказала Наталія Зайцева-Чіпак.

Вона зазначила, що «Батьківщину» переважно підтримують селяни – 37%, у інших містах – 29% та у Львові – 17%.

«Цікаво, що на тлі  політичної кризи в Україні майже вдвічі скоротилась частка тих, хто не планує йти на вибори», - додала Наталія Зайцева-Чіпак.

Довідка.

Дослідження було проведене Центром „СОЦІОІНФОРМ” 20 - 30 грудня 2013 р.

Методом інтерв’ю було опитано 1200 респондентів, які репрезентують доросле населення Львівської області, віком від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження становить +/- 3,5%.

Метод дослідження – особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником.

Вибірка багатоступенева, стратифікована з використанням випадкового відбору респондентів на останньому щаблі. Квотами у вибірці були вік і стать.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ