Слухай онлайн
Cуспільство  |  Історія

На Яворівщині відкрили меморіальну дошку Юрію Липі

Фото Львівська облдержадміністрація
Фото Львівська облдержадміністрація
Фото Львівська облдержадміністрація
Фото Львівська облдержадміністрація
1/2
Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, сьогодні 19 серпня минає 76 річниця від дня смерті одного із ідеологів українського націоналізму, громадського діяча, письменника, лікаря, автора української геополітичної концепції, а ще — одного із засновників нового напряму української медичної науки — фітотерапії Юрія Липи.

На фасаді районної центральної бібліотеки у місті Яворові відкрили меморіальну таблицю на честь великого українця. Участь в урочистостях взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

ʺМабуть, ніхто так не прагнув вивести Україну на роль країни ʺпершого світуʺ, як Юрій Липа. Його тексти — це потужна і надихаюча стратегія для великого народу, якому судилося вершити долю регіону, а може, і світу. Його праці ʺПризначення Україниʺ, ʺЧорноморська доктринаʺ спонукають думати та аналізувати, а також вірити в сильну та процвітаючу Україну. Прийшов час аби віддати письменникові заслужену шану, повернути Україні і світові його фундаментальні твори і славне Ім'яʺ, - наголосив Іван Собко.

В межах вшанування також поклали квіти до його могили у селі Бунів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ