Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Петро Порошенко: Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів

Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину
Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину
Петро Порошенко з робочою поїздкою на Житомирщину
Петро Порошенко з робочою поїздкою на Житомирщину
1/2
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину зустрівся з мешканцями Станишівської об‘єднаної територіальної громади, - інформують у прес-службі Президента України.

Петро Порошенко обговорив з жителями перші результати та подальші перспективи розвитку громад в рамках загальнодержавної реформи децентралізації. "Децентралізація - реформа, яка безпосередньо має відношення до громад", - сказав Президент.

Глава держави наголосив, що децентралізація визнана однією з успішних реформ. "Пишаюся тим, що вперше з урахуванням субсидій і субвенцій місцеві бюджети перевищили бюджет державний. Це правильно – гроші мають бути ближче до людей", - зауважив він.

Президент наголосив, що нині проводяться реформи, які не проводилися попередні 23 роки. За його словами, за рахунок децентралізації місцеві громади отримали фінанси і повноваження необхідні для зміни якості життя мешканців міст та сіл. Зокрема, вони мають можливість будувати та ремонтувати школи і дитячі садки, проводити освітлення вулиць та ремонтувати дороги, реалізовувати інші соціальні проекти.

"З першого січня встановлена нова мінімальна заробітна плата майже на 500 грн більша – було 3 700 грн, а зараз 4 171 грн. Першим пріоритетом в 2019 році буде підвищення рівня соціальних стандартів", - також наголосив Глава держави.

"Десь кажуть, що армія – це піар. Десь кажуть, що децентралізація – це піар. Хтось каже, що світова коаліція на підтримку України – це піар. Хтось каже, що Томос – це піар. А чому ж ви такий піар не робили? Чого ж ви до людей не йшли? Чого ж ви не змінювали державу? Бо нам зараз під час війни це робити набагато важче. Але ми це робимо. І ніхто нас не зупинить", - наголосив Глава держави.

Президент зазначив, що 2019 рік буде також роком перемог. "Ми виборюємо мир. Зараз багато, хто обіцяє мир. Але вони принесуть не мир, а поразку, капітуляцію України, здачу України. І тоді дарма гинули наші хлопці. Ми говоримо про мир на умовах національних інтересів України", - наголосив Петро Порошенко, додавши, що це включає виведення російських військ та озброєння, звільнення української території, відновлення контролю над кордоном.

За словами Президента, для цього потрібно вірити в Україну і зберігати єдність.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ