Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Порушники антикорупційного законодавства поповнили бюджет Львівщини на 350 тис. грн

Прокурорами області упродовж 9 місяців поточного року забезпечено обов’язкову участь прокурора у розгляді судом 675 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, складених уповноваженими особами Національної поліції України та Національного агентства з питань запобігання корупції.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Про це інформує пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Серед фактів порушень вимог антикорупційного законодавства найпоширенішими є порушення вимог фінансового контролю: несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за ст. 172-6 КУпАП.

До прикладу, у справах про порушення вимог фінансового контролю та несвоєчасне без поважних причин подання до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування до відповідальності із накладенням адмінстягнення у виді штрафу притягнуто, зокрема 2 депутати обласної ради, 5 посадовців облдержадміністрації, 14 правоохоронців. 

Загалом, завдяки принциповій позиції прокурорів Львівської області, за результатами судових розглядів стягнуто штрафів на суму 350 тисяч грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ