Слухай онлайн
Cуспільство

Врятувати «Шевченківський гай»: будівництво скандального візит-центру призупинено

На будівництво візит-центру у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львові був оголошений тендер, але переможця не визначили. Про це учора, 5 липня, під час публічної презентації та обговорення стратегії розвитку Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького на 2017 - 2027 роки розповів директор Роман Назаровець, передає кореспондент Гал-інфо.
«У нас є робочий проект візит-центру та державна експертиза. Ми проводили тендери. На жаль, у нас не було переможця. Наразі взяли паузу. Будемо все робити згідно з чинним законодавством та оголошувати наступні тендери. Треба мати переможця, щоб визначити, хто буде підрядником», - сказав Роман Назоровець.

Він додав, що будівництво буде фінансуватися коштом громади Львова з бюджету розвитку міста.

«Загальна вартість - 24,3 млн грн. З них будівельна частина становить десь 17 млн грн. З бюджету розвитку Львова цього року виділено лише на початкові роботи десь 500 тис. грн», - сказав Роман Назоровець.

Додамо, що у презентації стратегії розвитку музею не вживають назву «візит-центр». Натомість її замінили на «інформаційно-освітній центр».

Нагадаємо, що проти будівництва візит-центру виступила громадськість. Людей насторожила велика площа відведена під заклад громадського харчування у той час, коли у музеї існує проблема із фондосховищами.

Грошей на будівництво візит-центру в "Шевченківському гаю" не буде

Своєю чергою депутати Львівської міської ради заявили, що не дадуть кошти на будівельні роботи в музеї до того часу, поки не будуть проведені реставраційні роботи усіх пам’яток музею.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...