Слухай онлайн
Cуспільство

Проєкт автоматизованої системи обліку оплати проїзду розробили у Львові

Управління транспорту розробило проєкт автоматизованої системи обліку оплати проїзду. Про це повідомили 3 лютого у пресслужбі ЛОДА.
Фото Олени Ляхович

Управління транспорту та зв’язку оприлюднює проєкт  регуляторного акту "Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в приміських та міжміських автобусних маршрутах  загального користування, що не виходять за межі території Львівської області  (внутрішньообласні маршрути)" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб.

Проєкт розробили для підвищення якості надання послуг з перевезення, належного обліку транспортних послуг на приміських та міжміських маршрутах, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат від пільгових перевезень.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до зазначеного проєкту розпорядження приймає управління транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації в письмовому вигляді на поштову адресу: м. Львів, вул. Винниченка, 18, 4 поверх, кабінет 449 або на електронну пошту ([email protected]).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ