Слухай онлайн
Культура

З театру Заньковецької звільнилась балетмейстер Олена Балаян

З театру імені Марії Заньковецької звільнилась балетмейстер Олена Балаян. Інформацію про своє звільнення з театру підтвердила сама Олена у коментарі Гал-інфо.
Фото: Олена Ляхович, Гал-інфо

Олана Балаян - балетмейст театру імені Марії Заньковецької. Серед її робіт постановки танців та хореографії практично у всіх виставах театру. Серед найвідоміших такі як: «Украдене щастя», «Труффальдіно з Бергамо», «Поцілунок самотності», «Марія Заньковецька», «За двома зайцями», «Тринадцята жінка», «Мазепа», «Варшавська мелодія», та багато інших.

"У мене вся сім’я – це хореографи: мама й тато були провідними артистами балету нашого Львівського оперного театру. Ще змалку, десь років з двох, пам’ятаю, що спала посеред реквізиту. Мене часто шукали потім серед декорацій. Одного разу я заснула на сцені в одній зі скринь, і навіть не помітила, що почалась вистава. Мама з татом потім бігали, шукали своє непосидюче чадо", - розповідала Олена в інтерв'ю для Гал-інфо. 

Більш детально про театральний шлях Олени можна прочитати в матеріалах Гал-інфо:

Таємниці театру Заньковецької: загублена кімната без дзеркал

Залаштунки театру Заньковецької: хореографічна кухня акторів

Залаштунки театру Заньковецької: Мене часто шукали серед декорацій, – балетмейстер Олена Балаян

Редакція Гал-інфо бажає Олені творчого натхнення та успіхів в подальших планах.

Нагадаємо, напередодні театр залишив заслужений артист України Юрій Хвостенко, який підписав контракт з Франківським драмтеатром.

Театр Заньковецької втрачає акторів: Юрій Хвостенко переїжджає у Франківськ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");