Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство  |  Культура

Комісія з питань освіти погодила 4 кандидатури на відзначення Обласною премією імені Степана Бандери

Сьогодні, 9 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти і науки, під час якого депутати погодили кандидатури на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери. Участь у засіданні взяв заступник голови Львівської обласної ради Юрій Гудима. Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Так, члени комісії розглянули матеріали та погодили такі кандидатури на відзначення Обласною премією імені Героя України Степана Бандери:

- кандидата історичних наук, доцента кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрія Олеговича Сови;

- доктора історичних наук,  поета, прозаїка, літературознавця, члена НТШ, старшого наукового співробітника Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича Петра Васильовича Шкраб’юка;

- дослідника воєнної історії, заступник головного редактора Львівського мілітарного альманаху «Цитаделя», наукового співробітника Центру українських військових традицій і патріотичного виховання МОН України Олександра Георгійовича Дєдика;

- Самбірського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Тепер матеріали про кандидатів на присудження Обласної премії імені Героя України Степана Бандери розгляне журі та визначить переможців шляхом таємного голосування. 

Нагадаємо, що з 1 січня і до 31 серпня 2019 року Львівська обласна рада збирала рекомендаційні звернення і матеріали від громадських, політичних та наукових інституцій про претендентів на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана Бандери.

Варто зауважити, що комісія також розглянула низку листів, звернень депутатів облради, державних установ, організацій, громадян щодо функціонування галузі освіти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ