Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська «Європейська Солідарність» вимагає від міськради оприлюднення інформації щодо штату працівників ЛМР

Фракція партії "Європейська Солідарність" у ЛМР вважає, що громада міста Львова повинна знати куди витрачаються кошти львів’ян, особливо в умовах економічної кризи, яка наближається. Саме тому депутати переконані, що Львів як орган місцевого самоврядування має показувати приклад прозорості управління та рішень.

Про це і не тільки у тексті заяви фракції щодо «дивної» економії міського бюджету:

Заява Фракції «Європейська Солідарність» у Львівській міській раді

Ситуація з пандемією коронавірусу негативно вплине як на світову економіку, але навіть за таких умов економія повинна бути економною, тому кроки, які робить міська влада для нас є неприйнятними.

Днями міський голова Львова Андрій Садовий озвучив про оптимізацію чисельності працівників міської ради та грошових видатків на заробітну плату. Про те він не заявив про яку чисельність чиновників йдеться, і невідомо коли вони будуть звільнені. Дивує також той факт: при загальній стратегії скорочення працівників, Садовий розширює новостворений департамент агломерації. Водночас, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що заступники міського голови у лютому отримали з міського бюджету по 100 000 гривень премій.

Хочемо підкреслити: саме за період каденцій Андрія Садового штат чиновників щороку розширювався; також створені комунальні установи, які подекуди абсолютно дублюють функції департаментів. Довгорічне «роздування» штату працівників Львівської міської ради й породило збільшення видатків на заробітні плати чиновників, зокрема членів виконкому. Вважаємо, що влада міста Львова повинна перерозподіляти кошти обґрунтовано і з чіткими прорахунками, а не за принципом «своїм все – чужим нічого».

Вважаємо, що Львів як орган місцевого самоврядування має показувати приклад прозорості управління та рішень. Фракція «Європейської Солідарності» вимагає:

  • оприлюднити перелік та кількість посад, які підлягають скороченню;
  • оприлюднити суму оптимізованих витрат на виплату заробітної плати;
  • оприлюднити план на що будуть скеровані зекономлені кошти;
  • пояснити на якій підставі розширюється штат департаменту агломерації;
  • пояснити доцільність існування такого департаменту в Львівській міській раді.
  • Громада міста Львова повинна знати куди витрачаються кошти львів’ян, особливо в умовах економічної кризи, яка наближається.

Керівник Фракції «Європейська Солідарність»

у Львівській міській раді П. Адамик

Публікацію підготовлено депутатами фракції партії БПП "Солідарність" в межах програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб і депутатів".  

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ