Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На фестивалі "Медова Забава" відзначили найкращих пасічників Львівщини

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/4
У селі Ганачівка Львівського району відбувся 10-й фестиваль "Медова забава", під час якого відзначили найкращих пасічників Львівщини та провели круглий стіл на тему розвитку та проблематики бджільництва на Львівщині. Про це повідомили 9 серпня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Гості фестивалю мали змогу побувати на ярмарку меду, продукції бджільництва, солодощів, плетених виробів, прикрас, взяти участь у майстер-класах, відвідати фудкорт, побачити справжню ватру. На сцені виступили творчі колективи Перемишлянської та Бібрської міських рад.

Цього року фестиваль приурочили до Дня пасічника, який відзначають сьогодні, 8 серпня. Тож заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний відзначив подяками голови Львівської ОДА найкращих пасічників Львівщини - Михайла Тимняка (Золочівський район), Володимира Болкота та Михайла Сколоздру - з Львівського району.

«Маємо змогу сьогодні відвідати дуже цікавий і тематичний захід, який об'єднує людей за інтересами та діяльністю. Мед – один з найдавніших продуктів, яким користується людство. Бджільництво – це яскравий приклад взаємодії людини і природи. При розвитку, вкладанні зусиль та вдосконаленні ця взаємодія дає найкращий результат. У свою чергу, взаємодія між людьми здатна забезпечити мир, гармонію і добробут!

Від себе особисто та від імені голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького бажаю Перемишлянській територіальній громаді процвітання та успіху!», - сказав у своєму вітальному слові Віталій Загайний.

Директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Тетяна Гетьман також вручила нагороди від департаменту за сумлінну працю в галузі бджільництва пасічникам Михайлу Тиркалу та Зеновію Твердохлібу – з Львівського району, Ігорю Трояну – Золочівський район, Олегу Особі – Стрийський район.

Особливістю цьогорічного фестивалю стала експозиція скульптур та елементів народного промислу, присвячена 150-й річниці від дня народження українського скульптора, майстра монументально-декоративної скульптури Григорія Кузневича - співавтора пам’ятників Яну Кілінському у Стрийському парку та Бартошу Гловацькому у Личаківському парку Львова. У Ганачівці митець провів останні роки свого життя.

Організатором фестивалю є громадська організація «Майбутнє Опілля» (голова – Степан Микитів), за підтримки Львівської облдержадміністрації та Львівської облради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ