Слухай онлайн
Cуспільство

На площі Ринок зачитали відозву про проголошення ЗУНР до 102-ї річниці Листопадового чину

Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
Фото ЛМР
1/6
У Львові вшановують 102-у річницю Листопадового чину й утворення Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди члени ГО «Товариство пошуку жертв війни «Пам'ять» виголосили відозву УНР до мешканців Галичини про проголошення ЗУНР та провели театралізовану військово-історичну реконструкцію боїв. Про це повідомили Гал-інфо листопада у пресслужбі ЛМР.

«Сьогодні і вчора у Львові маємо пам’ятні заходи, під час яких згадуємо 102-гу річницю ЗУНР. Це держава сильних, держави, яка, на жаль, проіснувала не так довго, але яка показали силу, єдність і відвагу.

День в історії - початок Листопадового чину

Сьогодні, коли Україна знову бореться за свою незалежність, дуже важливо пам’ятати про своїх героїв. Адже наші герої були, є і будуть у наших серцях і нашій пам’яті. Тому дякую від імені міського голови всім, хто долучився до заходів, всім, хто шанує нашу історію і наших героїв", — наголосив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Невдовзі, після виголошення відозви реконструктори в одностроях Української Галицької Армії відтворили події 102-річної давнини, коли українські вояки в ніч на 1 листопада 1918 р. захопили всі адміністративні будівлі та військові склади. У театралізованому дійстві залучили техніку, які використовували на території Галичини вояки УГА.

На Личакові вшанували пам’ять борців за незалежність України

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ