Четверо нардепів-львів’ян, які раніше вийшли фракції «Голос» у Верховній Раді і увійшли в депутатське об'єднання «Справедливість», звернулися з заявою в поліцію через появу у Львові образливих листівок.
Як повідомив Zaxid.net, такі листівки, у яких нардепів з УГП звинувачують у корупції та співпраці зі «Слугою народу», з’явилися у центрі Львова наприкінці минулого тижня.
У середу, 13 жовтня, нардепка Галина Васильченко розповіла, що вона та її колеги Наталія Піпа, Роман Лозинський та Ярослав Рущишин повідомили львівську поліцію про появу образливих листівок такого змісту: «Депутати УГП корупціонери. Взяли хабарі і працюють на «Слугу народу». Ганьба!».
«Ми були в Києві під час пленарного сесійного тижня. Нам знайомі скинули фотографію, що такі листівки розповсюджуються. Ми відреагували і звернулися в поліцію, щоби поліція зафіксувала. Тому що це фейки, які поширюють проти нас, абсолютно неправдива інформація. Ми б хотіли знати, хто це робить і з якою метою. Бо найперше це є порушення законодавства, перешкоджання діяльності народного депутата, посягання на честь і гідність народного депутата», – розповіла Галина Васильченко.
З її слів, листівки без вказання тиражу і замовника помітили розклеєними на дошках та стовпах оголошень у центрі міста.
Тому усі четверо нардепів подали заяви на ім’я начальника поліції Львівщини Олександра Шляховського з проханням встановити тих, хто поширює такі листівки. Поліція зареєструвала кримінальне провадження за фактом втручання у діяльність державного діяча.
Нагадаємо, на початку літа цього року на тлі розколу в партії «Голос» 10 депутатів її парламентської фракції, у тому числі вихідці з УГП, створили окреме об’єднання «Справедливість» і оголосили недовіру керівництву партії. У керівництві партії створення депутатської групи назвали незаконним.
Представники львівського осередку партії «Голос» на чолі з Ярославом Рущишином заявили про узурпацію влади головою партії Кірою Рудик та покинули з'їзд політичної сили. Після цього Ярослава Рущишина відсторонили від керівництва львівським осередком «Голосу».