Слухай онлайн
Cуспільство

Обрання керівника Львівського будинку органної та камерної музики розглянуть в ЛМР

Засідання конкурсної комісії щодо обрання керівника Львівського будинку органної та камерної музики, яке відбулося 23 серпня, викликало безліч дискусій серед громадськості. Внаслідок того, що до Львівської міської ради надійшло понад 60 листів стосовно рішення конкурсної комісії, буде створено робочу групу, яка протягом тижня перевірятиме та аналізуватиме процедуру проведення конкурсу. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.

«Ми вважаємо, що новий закон дає дуже добру опцію щодо того, щоб давати новий подих нашим культурним інституціям в Україні. Зокрема у Львові відбулось вже декілька конкурсів, деякі зараз тривають і ще будуть відбуватися протягом цього року.

У середу відбулося засідання конкурсної комісії щодо обрання керівника органного залу. Конкурсна комісія формується таким чином, що є три представники від трудового колективу, три представники від громадськості і три представники від уповноваженого органу, тобто від управління культури. За результатами засідання конкурсної комісії, яке відбулося в середу, до Львівської міської ради було скеровано понад 60 листів від членів конкурсної комісії, від громадських організацій, зокрема було проведено масову акцію біля органного залу. Я наголошую, що для нас – для Львівської міської ради – є критично важливим дотримання закону. Ми не обговорюємо конкретне рішення того чи іншого члена конкурсної комісії, адже це його вибір і він несе за нього відповідальність. З іншого боку, наше завдання стоїть в тому, аби процедура обрання керівника була повністю дотримана і на цьому ми наполягатимемо максимально. Станом на сьогодні, згідно з законом, ще немає обраного керівника органного залу, а на основі звернень, які надійшли, буде відбуватися протягом тижня діяльність у двох напрямках: перевірка процедури проведення конкурсу та перевірка фінансово-господарської діяльності», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Органний зал у Львові надалі очолюватиме Юліан Винницький

«Хочу зазначити, що всі знають, що засідання конкурсної комісії було відкритим, публічним і кожен охочий міг прийти у велику сесійну залу, щоб побачити програми і презентації кандидатів. Також, ми вели онлайн-трансляцію. Зараз ми маємо звернення, скарги, заяви від людей, які перебували в залі або дивилися трансляцію, а також від представників громадських організацій, які не згідні з результатами засідання конкурсної комісії і мають конкретні вимоги до процедури проведення засідань загалом, до процедури голосування, а також мають питання щодо конфлікту інтересів власне до самих членів конкурсної комісії.

 У зв’язку з цим, ми створимо робочу групу, яка власне тиждень проводитиме розслідування, адже ми зацікавлені і відстоюємо позицію закону про культуру. Ми хочемо, щоб кожна стаття і кожна буква закону була дотримана. У зв’язку з тим, що громадськість активно обговорює чи є правомірними голосування і результати засідання конкурсної комісії, нашою реакцією є створення робочої групи, розслідування, після чого будемо приймати подальші рішення», - зазначила директор департаменту розвитку ЛМР Наталя Бунда.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...