Слухай онлайн
Політика

Саакашвілі заявив, що переїде в наметове містечко під Радою

Колишній глава Одеської облдержадміністрації та екс-президент Грузії Михаіл Саакашвілі заявив, що має намір переїхати в наметове містечко біля будівлі Верховної Ради, і закликав лідерів опозиції приєднатися до нього, - Дзеркало тижня.

"Я прийняв рішення перейти до протестуючих на площу перед Радою", - заявив Саакашвілі на прес-конференції у вівторок після того, як генпрокурор України Юрій Луценко натякнув, що Саакашвілі таки можуть екстрадувати в Грузію.

"Хочу закликати лідерів опозиції - Садового, Анатолія Гриценка та всіх інших - прийти до нас, прийти до мене", - додав він.

Також Саакашвілі відкинув озвучене раніше Луценком звинувачення в намірах захопити владу в Україні.

"Якщо я хотів зробити переворот, судіть мене тут, і пред'явіть документи, який переворот я хотів зробити. Переворот свідомості? Так, я зізнаюся в цьому. Збройний переворот? Я не фахівець цієї справи. У мене це ніколи не вийшло і не вийде... Зараз нам намагаються нав'язати повну брехню", - сказав політик.

Як повідомив у вівторок, 24 жовтня, Юрій Луценко, Державна міграційна служба відмовила в наданні Михайлу Саакашвілі статусу біженця, оскільки "відсутні будь-які спеціальні обставини", які могли б зробити неможливою депортацію або екстрадицію Саакашвілі.

У свою чергу Саакашвілі заявив, що не отримував відмови ДМС у наданні йому статусу особи, яка потребує додаткового захисту. При цьому він повідомив, що отримав від цієї служби документ, у якому йому рекомендують додатково особисто звернутися в підрозділ по роботі людьми, що шукають захисту, до територіального органу ДМС за місцем тимчасового перебування.

Дзеркало тижня

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ