Слухай онлайн
Політика

Синютка відзвітував перед однопартійцями

1/3
Про звіт голови, електоральний успіх на місцевих виборах та роботу над партійними проектами говорили 30 грудня на конференції Львівської територіальної та Львівської міської організації партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка. Повідомила прес-служба партії.

Першим питанням на порядку денному розглядався звіт голови Львівської територіальної організації Олега Синютки за 2015 рік.

Перед делегатами конференції звітували і Рада Львівської територіальної організації і контрольно-ревізійний орган. Проаналізували та підвели підсумки виборчої компанії і отриманих результатів на місцевих виборах, що відбулись у 2015 році.

За словами Олега Синютки – «2015 рік був доволі складним, але і достатньо конструктивним. Ми провели місцеві вибори, оновили владу у районах, містах і селах. Політична партія «Солідарність» Блок Петра Порошенка продемонструвала хороший результат і добру підтримку населення. Отже, тепер ми повинні виправдати цю довіру і продовжити вектор європейських реформ».

Протягом звітного періоду Львівська територіальна організація реалізовувала ряд партійних проектів, за результатами яких зібрано та передано до Міністерства внутрішніх справ та контролюючих органів 4 скарги та долучені до них матеріали («Антикорупція»).

Розглянуто 527 звернень громадян – в рамках проекту «Громадська приймальня Партії».

Надано допомогу 27 учасникам АТО та їх сім’ям – в рамках проекту «Підтримка боротьби за незалежність України (АТО)».

Проведено 4 заходи з покращення благоустрою територій та доріг у яких було залучено 82 людини – в рамках проекту «Толока».

Надано допомогу в отриманні субсидій 261 людині – в рамках проекту «Швидка допомога в оформленні субсидій».

Особливо енергоємним і трудомістким процесом була організація і участь партійних осередків у виборах до місцевих рад 2015 року.

На завершення конференції, Олег Михайлович побажав партійній команді натхнення для роботи, успіхів у реалізації задумів і щастя у Новому 2016 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ