Слухай онлайн
Cуспільство

Територія біля залізничного вокзалу має перетворитись на розвинутий транспортний вузол, - Товстига

Територія біля залізничного вокзалу має перетворитись на розвинутий транспортний вузол (хаб) із інфраструктурою для залізничних перевезень, автобусних перевезень і зону відпочинку та дозвілля (для закупівель). Про це заявив засновник ГО "За якісний транспорт" Святослав Товстига.

Як наголосив Святослав, ця інфраструктура має бути єдиним комплексом. Гарним прикладом є місто-побратим Краків, де фактично в самісінькому центрі міста перетворили залізничний вокзал на комплекс, де можна скористатись послугами із перевезення пасажирів, поїсти і закупитись.

"В жодному разі площу, яку вивільнять від приміського залізничного вокзалу і складських приміщень не можна перетворювати на житлову зону, бо Львів є одним із найгустонаселеніших міст Європи. Львову потрібна інфраструктрура для обслуговування мешканців, житлові комплекси ростутуть як гриби, а зон для дозвіля – мало, тому мешканцям приходиться їхати із одного кінця міста в інше, щоб провести вільний час.

Виходячи із того, як розбудовується вулиця Шевченка і простір між вулицями Городоцька та Шевченка, то це очевидно, що не повинно бути житла і офісних центрів. Площа біля залізничного вокзалу і так перенасичена приватним транспортом. Збудувавши нові офісні центри там, ми ще більше погрішимо "життєвий клімат" в цій частині Львова. Тому, надіюсь, на публічний діалог від залізниці!", - додав Святослав Товстига.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");