Слухай онлайн
Політика

Розрахунки схилу аварійної дамби у Грибовичах повезли у «Держінвестекспертизу»,- Кістіон

Львівська міська рада досі не надала розрахунків щодо схилу дамби на Грибовицькому сміттєзвалищі. Саме це і є причиною затримання процесу укріплення аварійної дамби на полігоні у Грибовичах. Про це сьогодні, 21 квітня, під час брифінгу у Львові розповів Віце-прем'єр-міністр України Володимир Кістіон.
Фото з Главком.

За його словами, станом на вчора на 8.00 відповідних розрахунків не було. Проте, є інформація, що цієї ночі розрахунки таки повезли у «Держінвестекспертизу».

«Щоденно мені доповідає заступник керівника держсекретаріату Кабінету міністрів. До проектної документації на укріплення дамби залишилося додати відповідні розрахунки самого схилу дамби. Станом на вчора на 8.00 їх не було. За останньою інформацією, цієї ночі усі розрахунки повезли у «Держінвестекспертизу»", - зазначив Володимир Кістіон.

"Якщо розрахунки зроблені якісно, є усі підстави для отримання позитивного експертного висновку проектної документації", - резюмував Віце-прем'єр-міністр.

Мерія та Львівська облрада виділять 200 млн грн на підтримку сміттєзвалищ області

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, сьогодні у Львові підписали Меморандум на два роки про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування про вивіз твердих побутових відходів із Львова на полігони  області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ