Задля збереження традиції ярмаркування, яка поєднує в собі історію, традиції, культуру, підтримку малого та середнього бізнесу, прийняли рішення про проведення презентації Національного Сорочинського ярмарку. Захід триватиме з 24 по 27 серпня у Палаці мистецтв, що у Львові на вул. Коперника, 17.
Ярмарок відбудеться за підтримки Львівської та Полтавської ОВА, присвячений Дню Незалежності України і носить соціальний характер. Під час його проведення здійснюватимуть збір коштів на потреби ЗСУ та ВПО.
У Національному Сорочинському ярмарку у Львові візьме участь понад сотня учасників з усіх регіонів України. Зокрема, зі Львова та Львівської області: майстри – 6, підприємства – 11, фуд-корти – 4, творчі колективи – 9.
Програма передбачає проведення культурно-мистецької програми в кращих традиціях народного етнографічного дійства, виступи провідних акторів Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Гоголя, артистів ансамблю «Чураївна» Полтавської обласної філармонії, колективу Полтавського ОЦНТ, групи народного співу вокально-хорової студії «Домінус», розіграші призів та вікторини.
У Всеукраїнському Фестивалі народної творчості «Ярмаринка» візьмуть участь близько 50 кращих музичних, танцювальних та пісенних колективів і окремих виконавців (всього понад 500 осіб) майже з усіх регіонів України, заявки продовжують надходити.
Торгівлю на ярмарку здійснюватимуть 14 українських підприємств - виробників товарів легкої промисловості, 42 виробники крафтової продукції та різних смаколиків ( медова, молочна, сирна, ковбасна продукція, бакалія, солодощі, морозиво, чаї та інше), понад 40 майстрів народних промислів. Будуть представлені страви української кухні.
Майстри народних промислів України представлять свої унікальні вироби ручної роботи, а саме: вироби з дерева, вовни та шкіри, гончарні вироби, вишивка, бісероплетіння, ліжникарство, живопис і т.і.
Посмакувати стравами української кухні можна буде на свіжому повітрі на ярмарковому майданчику.
Відвідувачі ярмарку зможуть провести час цікаво і з користю, долучившись до українського народного мистецтва, придбавши потрібні товари, скуштувавши страви української кухні. Представники бізнесу, можливо, знайдуть своїх майбутніх партнерів, тим самим зміцнять свої виробництва.