Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Все, що ви хотіли дізнатись про Avalon UP – тепер розкажуть у новому Консультаційному центрі

На днях відбулося відкриття центру продажу, де всі охочі зможуть отримати максимум інформації про один з найбільш масштабних житлових комплексів Львова – Avalon UP. Вже традиційно, компанія Аvalon Inc. створює максимально зручні умови для клієнтів, відкриваючи консультаційні центр поряд із власними об’єктами.

«Відкрили cаме тут, на Сихові, на проспекті Червоної Калини для того, щоб люди мали змогу отримувати консультації та бачити, що відбувається на самій ділянці, спостерігаючи за процесом будівництва», - говорить керівник проекту, Ігор Шаранда.

Робота в центрі продажу почалася з перших хвилин після офіційного відкриття – менеджери компанії розповідали зацікавленим гостям про особливості Avalon UP, ознайомлювали з плануванням квартир, яких в першій черзі передбачено близько 20, щоб навіть найвибагливіший клієнт зміг обрати те, що шукав.

«Я зайшов поцікавитися іншим житловим комплексом від Avalon, на Зеленій, - каже відвідувач консультаційного центру Роман, 54 роки - Мені особливо подобається, що в будинках від Avalon дуже зручне планування: кухня об’єднана з вітальнею, я зможу бути поряд з дружиною коли вона готує».

Також сихівчани зазначають, що їхньому району бракує не лише сучасного житла, а й території для прогулянок чи відпочинку. З Avalon UP таких локацій стане більше: поряд з будинком проведуть реконструкцію великого парку з озером, лаунж-зонами та майданчиками для активного відпочинку. Окрім того, житловий комплекс відзначатиметься розвинутою внутрішньою інфраструктурою. Тут планується торгово-розважальний комплекс, дошкільний навчальний заклад, мережеві продуктові магазини, салони, кав’ярні та інші заклади.

Сама ж забудова включатиме п'ять великих будинків, висотою від 20-ти до 27-ми поверхів. І якраз таким, сучасним мегаполісом, бачать Сихів навіть найменші мешканці регіону. 10-тирічний Ілля, вихованець художньої школи ім. О. Новаківського, який намалював Сихів майбутнього ще два роки тому. Його уявлення на диво точно співпало з баченням творців проекту. «Ми вирішили показати, що локація Сихів була та залишається сучасною, - каже Сергій Міль, архітектор проекту -  До того ж, це, мабуть, один з найкращих районів власне для такої поверховості, якому якраз бракувало домінанти у просторі. І Avalon Up стане такою домінантою, своєрідним знаком того, що Львів розвивається».

І справді, з Avalon Up проспект Червоної Калини набуде нових, сміливих архітектурних рис. До прикладу, ще один з перших клієнтів консультаційного центру, 36-тирічний Богдан, порівнює Житловий комплекс із сучасною американською нерухомістю: «Я повернувся зі Сполучених Штатів, і новий об’єкт від Avalon дуже нагадує мені житло, яке будують там. Тільки тут воно значно доступніше, тому й хочу продати стару квартиру та купити нову, може, навіть, пентхаус з граним краєвидом, тут в Avalon Up».

Усіх, хто хоче дізнатися більше про найвищі вежі Сихова, компанія Аvalon Inc. запрошує в консультаційний центр Avalon Up за адресою: Проспект Червоної Калини, 60.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ