Слухай онлайн
Cуспільство

З 1 лютого почнуть приймати заявки на участь у програмі фінансування реставрації вікон

Львів продовжує проекти щодо збереження та реставрації об’єктів культурної спадщини міста, започатковані у рамках співпраці з німецьким проектом «Муніципальний розвиток та оновлення історичної частини міста» (GIZ).

Цього року у Львові розпочне дію програма співфінансування реставрації дерев’яних вікон та заміни пластикових на дерев'яний скло-пакет. Набір заявок від мешканців на участь у програмі розпочнеться з 1 лютого. Частка співфінансування на реставрацію дерев’яних вікон становитиме 60% - місто, 40% - власник. Частка при заміні пластикових вікон на дерев'яний скло-пакет (тільки після оплати штрафу) становитиме 50% - місто, 50% - власник.

«З 1 лютого 2019 року розпочинаємо набір заявок на участь у програмі співфінансування «Ремонтно-реставраційних робіт дерев'яних вікон та заміни пластикових на дерев'яний скло-пакет».

Цього року буде набрано лише 50 адрес. Для подачі заявки просимо прийти з 1 лютого 2019 року за адресою: вул. Валова, 20, каб. 12, та написати заяву на участь у програмі за визначеним зразком.

Важливо: ваша вулиця має входити в історичний ареал міста Львова. Межі історичного ареалу міста Львова затвердженні рішенням виконавчого комітету від 9.12.2005 року № 1311 доступні для перегляду на сайті Львівської міської ради", — повідомила Тетяна Балукова, директора ЛКП «Археологічно-архітектурна служба».

Нагадаємо, минулого року у Львові розпочала діяти програма співфінансування реставрації історичних дверей і брам між Львівською міською радою (70% вартості робіт) і мешканцями (30%). У рамках програми у 2018 році було відреставровано близько 30 брам в історичних будівлях.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ