Слухай онлайн
Cуспільство

Забудовників ПрАТ "Ірокс" та ТзОВ "Персенківка" оштрафували на 1,6 млн гривень

ПрАТ "Ірокс" та ТзОВ "Персенківка", що зводять багатоквартирний житловий будинок без жодних на це дозвільних документів на вул. Тернопільській, 42, оштрафували на 1,6 млн грн. Про це повідомили 28 квітня у пресслужбі ЛМР.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

 Відтак, у департаменті містобудування ще раз застерігають львів’ян бути обачними та не купувати житла в самобуді.

У міській інспекції Держархбудконтролю (ДАБК) наголошують: забудовнику дозвіл на виконання будівельних робіт анулювали ще 2016 року. Відтоді нічого не змінилося.

ʺРішень суду, які б говорили про зворотнє, немає. Отже, компанія ʺІроксʺ відновила будівельні роботи самочинно, без жодних дозволів.

16 квітня Інспекція ДАБК у Львові завершила перевірку на об’єкті будівництва на Тернопільській, 42. Інспектори зафіксували: будівельні роботи тривають, на будові майже 300 працівників, а документи, звичайно, в забудовника не з’явилися. А тому, з огляду на зафіксовані порушення, було визначено суму штрафу – 1,6 млн грн (штрафи на дві юридичні особи – ПрАТ ʺІроксʺ та ТзОВ ʺПерсенківкаʺ – по 839 900 грн). Усі будівельні роботи повинні бути зупинені, на усунення решти порушень в забудовника є два місяці.

Зазначимо, міська рада не перший рік судиться із цим забудовником. Зрештою, судова тяганина з ʺІроксомʺ була щодо не одного їхнього будівництва у Львові. Та й не тільки у нашому, а й у інших містахʺ, - інформують у департаменті містобудування.

Мерія просить мешканців бути обачними та купувати нерухомість лише у перевірених забудовників. Переглянути перелік суб'єктів підприємницької діяльності, котрі зарекомендували себе недобросовісними підрядниками та забудовниками можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ