Слухай онлайн
Cуспільство

Архітектори розглянуть можливість використання "квіточки" фонтану "Кульбаба" в інтер’єрі нового фонтану

На замовлення Галицької районної адміністрації підрядна організація ПП "Патронат" розпочала ремонтні роботи з реконструкції фонтану "Кульбаба". Після завершення робіт на площі з’явиться сухий фонтан з відкритим доступом до води. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

З огляду на суспільний резонанс і бажання мешканців збереження основних елементів старого фонтану, автори проекту розглянуть можливість використання «квіточки» фонтану в інтер’єрі нового.

«Зараз розпочато підготовчі роботи з реконструкція фонтану „Кульбаба“ на пл. Галицькій. Відповідно до проекту тут буде облаштовано сухий фонтан. З огляду на резонанс серед мешканців до облаштування нового, сухого фонтану і бажання зберегти характерні елементи старого, будемо розглядати можливість використання в інтер’єрі сухого фонтану елементів теперішнього. Мова йде про „квіточку“ фонтану „Кульбаба“. Потрібно продумати, в який спосіб це можна зробити і як задіяти цей елемент», — повідомила Ольга Криворучко, архітектор, співавтор проекту «Реконструкція фонтану «Кульбаба».

За інформацією голови Галицької районної адміністрації Андрія Зозулі, «квіточка» фонтану «Кульбаба» виготовлена зі звичайного чорного металу. На сьогодні металеві елементи фонтану в поганоу стані, тому їх пофарбули в бронзовий колір.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ