Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині закладам профтехосвіти проводять розяснювальну роботу щодо заборони використання російськомовного культурного продукту

Представники Міжвідомчої групи при Львівській ОВА відвідали 7 закладів професійно-технічної освіти.

Про це повідомляють на сайті ЛОДА. 

Сьогодні, 28 травня, представники Міжвідомчої робочої групи при Львівській ОВА продовжили проведення роз’яснювальної роботи щодо мораторію на використання російськомовного культурного продукту серед закладів професійно-технічної освіти, що розташовані у Львові.

Зокрема, відвідали Міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту, Львівський професійний коледж готельного і ресторанного сервісу, Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва, Вище професійне училище №20, Вище професійне училище 29 м. Львова, Львівське професійне художнє училище та Львівське вище професійне училище інформаційно-комп’ютерних технологій.

«Продовжуємо роботу і в цьому нам допомагає освітянська спільнота Львівщини. Адже професійно-технічна освіта зараз активно розвивається, виходить на якісно новий рівень навчання, незважаючи на війну. Кожен розуміє цінність робітничих професій для відбудови країни. Відтак, як і освітній процес,ж так і комунікація між студентами мають відбуватись державною мовою», - зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ