Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Садовий хоче призначити своїм заступником одного із забудовників

Андрій Садовий планує винести на обговорення сесії Львівської міської ради кандидатури на посаду своїх заступників. Серед них Ростислав Дацків, Директор фінансової компанії "Еко-дім", що займається будівництвом багатоквартирних житлових будинків.

"У четвер запропоную на сесії міської ради для затвердження наступну команду заступників міського голови Львова: Віктор Пушкарьов – на першого заступника міського голови. Андрій Москаленко – на заступника міського голови з розвитку. Ростислав Дацків - заступник міського голови з питань економіки та містобудування", - зазначив Андрій Садовий на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Слід зазначити, що Ростислав Дацків обіймає посаду директора фінансової компанії "Еко-дім". Компаніє займається будівництвом багатоквартирних житлових будинків по всьому Львову.

Активісти "Народної дії" (громадського руху, що бореться з незаконними забудовами – ред.) уже відреагували на це в соцмережах.

Нагадаємо, 27 листопада на сайті ЛМР було опубліковане відео звернення міського голови Львова в котрому він назвав ряд новобудов незаконними та закликав Львів'ян не купувати квартири у цих будинках.

Згодом забудовники провели прес-конференцію, на котрій продемонстрували наявність усієї необхідної дозвільної документації. "Відтак, ми змушені спростувати неправдиві твердження озвучені у публічному звернення. У зв’язку з цим забудовник звернувся до суду Шевченківського району із заявою про захист ділової репутації та відшкодування моральної шкоди", - зазначила Аліна Ярова, адвокат «Львівоблагропромбуд».

Згодом у Львові забудовники оголосили про створення "Асоціації будівельників міста Львів". За їх словами дії міської влади та її очільника є прямим втручанням у ринкові відносини та створюють "ексклюзивні умови" для одних забудовників, та проблеми для інших.

"До громадської Асоціації забудовників Львова увійдуть не лише представники будівельних компаній, а також активні львів'яни, громадські активісти, правозахисники, журналісти, будівельні експерти та інші", - зазначив Роман Шиманський, один з координаторів ініціативи.

Основним завданням Асоціації забудовників Львова буде врахування інтересів громади міста, представлення та захист інтересів забудовників, громадськості та інвесторів на ринку Львова.

"Слід впроваджувати єдині правила для всіх учасників на ринку інвестицій та будівництва. Впроваджувати ініціативи для вдосконалення чинного законодавства", - наголосив Роман Шиманський, один з координаторів ініціативи.

Окрім того слід зазначити, що відповідно до нової структури виконавчих органів Львівської міської ради Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові переходить в пряме підпорядкування міському голові Андрію Садовому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ