Слухай онлайн
Cуспільство

У Львові з’явиться нова музична школа

На сесії ЛМР прийняли ухвалу про затвердження територіальній громаді міста Винники технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 105, де в подальшому розпочнуть проект будівництва музичної школи, - прес-служба Львівської міської ради.

«Після голосування за цю ухвалу, ми починаємо процедуру, щоб почати проект будівництва музичної школи. В нас є домовленість з мерією Винник. На наступній сесії вони приймуть своє рішення, ми також приймемо рішення. На цій ділянці буде збудована музична школа. Тоді ми зможемо почати процес переселення з будівлі, яка пристосована, біля храму св. Антонія. Є позитив, що польські організації готові фінансово долучитись до реалізації цього проекту. Там не буде ніяких житлових будинків. Там буде музична школа і вся інфраструктура, яка для цього потрібна», - прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

«Зазначена земельна ділянка має доволі довгу і сумну історію. Коли цю земельну ділянку вилучили із земель Міністерства оборони і розпорядженням Кабінетом міністрів було передано Винниківській міській раді з метою в подальшому збудувати там церкву. В кінцевому результаті, коли це стало очевидно неможливим, на призначену земельну ділянку претендувало дуже багато осіб.

Станом на сьогодні Львівською міською радою, Винниківською міською радою було відстояно в судах, тобто було рішення суду, яке набрало законної сили, про те, що зазначена ділянка належить на праві власності Винниківській громаді в особі Винниківської міської ради. І зараз Львівська міська рада, як орган на території якого знаходиться земельна ділянка, закріпляє за Винниківською міською радою цю земельну ділянку.

Також, хочу нагадати про те, що тут, в цій сесійній залі, проголосували Програму співпраці міста Львова з містом Винники і в подальшому, найближчим часом, Винниківська рада передасть цю земельну ділянку з об’єктами нерухомості, які на ній знаходяться, територіальній громаді міста Львова»,- зазначила Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");