Слухай онлайн
Економіка  |  Політика

Максим Козицький презентував здобутки та можливості Львівщини

Максим Козицький презентував здобутки та можливості Львівщини на Діловому форумі. Про це повідомили 24 вересня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

ʺНова економічна реальність світу, прогнози щодо Україниʺ - такою є назва Ділового форуму, який розпочав свою роботу сьогодні, 24 вересня, на Львівщині. Подія спрямована на розвиток бізнес-середовища України та області зокрема.

Спілкуватимуться упродовж дня на актуальні економічні теми представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій, успішні підприємці, які зацікавлені в економічному розвитку України.

Також до участі запрошені представники міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній.

Привітав присутніх голова Львівської ОДА Максим Козицький, який у вітальному слові зупинився на змінах в економіці пов’язаних з пандемією коронавірусу, нові виклики та можливості для Львівщини, зокрема розвитку внутрішнього туризму.

ʺЛьвівщина є багатим регіоном як на природні так і на історико-культурні ресурси. При правильному плануванні та інвестиціях вона може стати справжньою Меккою не лише для українського туриста, але й для європейського. Незважаючи на економічні проблеми, всім нам сьогодні потрібно говорити про нові виклики, які дають нові можливості. Наприклад, закриття кордонів створило не лише дискомфорт для туристичної галузі, але й дало поштовх. Поштовх для розвитку внутрішнього туризму. У час пандемії ми можемо всі разом перетворити наш регіон у справжню перлину, інфраструктура якої не буде поступатися великим світовим курортам. Сьогодні ми маємо так використати ці можливості, щоб з роками наші краяни, плануючи свої відпустки та подорожі завжди обирали Україну.  А іноземці у свої плани завжди вносили Львівщину, як регіон, який повинен бути побачений і дослідженийʺ, - зазначив очільник області.

Також Максим Козицький презентував можливості області у сфері бізнесу, промисловості, агропромисловому комплексі, туризмі, освіті. Ознайомив присутніх із роботою, яка ведеться в області у напрямку залучення інвестицій, підтримки бізнесу на регіональному та державному рівнях.

Відтак, в межах заходу за допомогою експертного досвіду дослідять стан та перспективи розвитку економіки України в короткостроковій та середньостроковій перспективі, проаналізують чинники, які впливають на ведення бізнесу в Україні, щоб власники та керівники компаній могли приймати правильні та виважені рішення.

Присутні працюватимуть у трьох панельних дискусіях: ʺЕкспертні погляди на економіку України в середньостроковій перспективіʺ, ʺРеалії бізнесу в Україні – негативні та позитивні факториʺ, ʺПриклади побудови успішних конкурентних українських компанійʺ.

Також, організатори впевнені, що Форум посприяє налагодженню взаємодії між підприємцями та представниками органів влади й місцевого самоврядування з різних регіонів України, а також між підприємцями та іноземними інвесторами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ